Darmowa dostawa.
Darmowe zwroty.
Home| Wszystkie E-płyny| Mentolowe E-płyny| Vape Pen Lemoniada Truskawkowa Mentol - Najlepsza Sól Nic - 30ml 50mg

Vape Pen Lemoniada Truskawkowa Mentol - Najlepsza Sól Nic - 30ml 50mg

Wersja/model: : SIKUIJPL23027233

Normalna cena Już od: Ceny nie s± dostêpne
powerby cards

odkryj Mentolową Lemoniadę Truskawkową Od Najlepszej Soli, Zawierającą Słodką Truskawkę Z Pikantnym Akcentem Lemoniady I Orzeźwiającym Mentolem.

ostrzeżenie: Ten Produkt Nie Jest Przeznaczony Do Użytku W Urządzeniach, Które Osiągnąć Rezystancję Subomową. Zalecamy Stosowanie Tego Płynu W Systemach Vape Pod I Atomizerach/modach O Bardzo Niskiej Mocy. Każdy E-sok Z Solami Nikotyny Zawiera Znacznie Wyższy Poziom Nikotyny Na Mililitr, Optymalny Dla Początkujących I Doświadczonych Waperów, Którzy Szukają Wrażeń Przyjaznych W Podróży.

Lemoniada Truskawkowa Mentol - Najlepsze Cechy Serii Nic Z Solą:
30ml Butelka Z Jednorożcem
zakrętka Zabezpieczająca Przed Dziećmi
50% Pg
50% Vg
preparat Soli Nikotyny
stworzony Dla System Oparty Na Ultraniskim Poborze Mocy
wyprodukowany W USA
dostępny W Dawkach 30 Mg, 50 Mg

california Proposition 65 - Ostrzeżenie: Ten Produkt Zawiera Nikotynę, Znaną Substancję Chemiczną Do Stanu Kalifornia W Celu Spowodowania Wad Wrodzonych Lub Innych Wad Rozrodczychkrzywdę.

Wysyłka i doręczenie

 

Nowy proces wysyłki i powiadomienia o śledzeniu

 

Jesteśmy dumni, że możemy szybko zrealizować Twoje zamówienie, a większość zamówień opuszcza naszą placówkę w czasie krótszym niż 24 godziny. W okresach dużego zapotrzebowania przetwarzanie może zająć do 72 godzin. Korzystamy z niezawodnej sieci wysyłkowej dla e-maili vape, aby zapewnić szybką dostawę Twoich paczek.

 

Przy kasie zostanie wyświetlona metoda wysyłki i szacowany czas dostawy, który może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji i lokalnego usługodawcy. E-mail śledzący zostanie automatycznie wysłany do Ciebie po zakończeniu przetwarzania zamówienia w naszym zakładzie.

 

* Należy pamiętać, że wszystkie czasy przewozu są szacunkowe i nie obejmują weekendów ani świąt.

 

Jeśli znajdujesz się w środkowo-zachodniej lub wschodniej części Stanów Zjednoczonych, Twoje zamówienie może zostać poddane dwuetapowemu procesowi wysyłki.

 

Aby zoptymalizować oszczędności i zaoszczędzić na kosztach wysyłki, rozważ zakup zamówienia hurtowego.

 

PUDOpoint – opcja odbioru w lokalnej firmie

 

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z PUDOpoint, aby zaoferować wygodny i bezpieczny punkt odbioru w lokalnej firmie w Twojej okolicy!

 

Nasz zespół wyśle Twoją paczkę do lokalizacji PUDO wybranej przy kasie na podstawie wyszukiwania kodu pocztowego. Gdy zamówienie zostanie dostarczone do lokalizacji firmy, otrzymasz powiadomienie e-mailem o gotowości zamówienia do odbioru, zawierające adres, numer zamówienia i godziny otwarcia firmy.

 

Możesz odebrać paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, nie martwiąc się o przesyłki pozostawione pod Twoimi drzwiami podczas Twojej nieobecności!

 

Nowy zakres usług

 

Możesz zauważyć, że nie jesteśmy w stanie wysyłać przesyłek do niektórych naszych klientów, głównie ze względu na ograniczenia logistyczne lub brak usług przewoźnika regionalnego na niektórych obszarach kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Jednakże nasza sieć wysyłkowa składająca się z ponad 20 lokalnych przewoźników regionalnych rozwija się co tydzień, więc zarejestruj się, aby otrzymać powiadomienie, gdy będziemy mogli ponownie wysłać do Ciebie przesyłki!

 

Jeśli nie będziemy w stanie wysłać przesyłki do Twojego miejsca docelowego, przy kasie zostanie wyświetlone powiadomienie. Koniecznie sprawdź nasz moduł sprawdzania kodów pocztowych i zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia. Ponadto skontaktuj się z nami później, ponieważ co tydzień dodajemy zakres usług.

 

Wymagana usługa podpisu osoby dorosłej

 

Zgodnie z jurysdykcją i prawem federalnym wszystkie zamówienia pocztowe dotyczące e-papierosów będą wymagały potwierdzenia podpisu osoby dorosłej (21+) przy dostawie w przypadku paczek zawierających produkty związane z e-papierosami. Aby otrzymać tę paczkę, odbiorca ma obowiązek okazać pracownikowi dostawy odpowiedni dokument tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia wieku.

 

Usługa podpisu osoby dorosłej wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 7 USD, a stawki zostaną odzwierciedlone w procesie realizacji transakcji. Jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, jesteśmy w stanie wysłać Twój sprzęt do waporyzacji na adres firmy. Nie możemy wysyłać do skrytek pocztowych.

 

Terminy wysyłki i obsługi

 

Przetworzenie wszystkich zamówień może zająć od 24 do 72 godzin roboczych, zanim zostaną wysłane. Po upływie okresu przetwarzania do klienta zostanie automatycznie wysłana wiadomość e-mail ze śledzeniem w celu potwierdzenia, że paczka jest na ostatnim etapie realizacji. Sposób wysyłki i szacowany czas dostawy zostaną podane przy kasie, w zależności od Twojej lokalizacji.

 

Przesyłki międzynarodowe — brak dostępnych szacunków, śledzenie pokaże ruch z naszej placówki, a następnie po dotarciu do Twojego kraju (jeśli nie otrzymałeś żadnych aktualizacji, skontaktuj się z lokalną agencją celną).

 

Uwaga: w pracowitym okresie świątecznym lub wzmożonej sprzedaży przetwarzanie może zająć do 5 dni roboczych. Nasz zespół codziennie ciężko pracuje, aby zapewnić klientom otrzymanie przesyłek tak szybko, jak to możliwe, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją cierpliwość.

 

Zamówienia realizujemy od 8:00 PST do 16:00 PST od poniedziałku do piątku. Przewoźnicy nie realizują zamówień w weekendy i Wakacje.

 

Zwrot do nadawcy

 

Wszelkie usługi związane z ponowną wysyłką zależą wyłącznie od uznania vapetechpoland .

 

Jeśli paczka zostanie do nas zwrócona z powodu niedoręczalnego adresu, np. nieprawidłowego lub niekompletnego adresu, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pieniędzy ani wysłania towaru zastępczego na nasz koszt. Jeśli towary zostaną zwrócone do nas z powrotem do naszej placówki, zaoferowany zostanie zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty pocztowe.

 

Jeśli paczka zostanie zwrócona do nadawcy, ponieważ przewoźnik nie mógł zebrać podpisu osoby dorosłej i dowodu tożsamości, vapetechpoland zastrzega sobie prawo do potrącenia opłaty za uzupełnienie zapasów w wysokości 15 USD ze zwrotu zamówienia. Ponadto vapetechpoland zastrzega sobie prawo do ponownej wysyłki zamówienia zastępczego dopiero po zwróceniu nam i przetworzeniu oryginalnego opakowania i nie jesteśmy zobowiązani do ponownego wysłania go na nasz koszt.

 

Przepisy stanowe

 

Zamówienia zawierające produkty zabronione zostaną usunięte i anulowane z zamówienia, pod warunkiem anulowania całego zamówienia i zwrotu pieniędzy, a pozostała część paczki zostanie przetworzona normalnie.

 

Cała sprzedaż Vape została ograniczona do następujących lokalizacji i może rozszerzyć się na inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany – Arkansas, Maine, Oregon, Utah i Vermont

Miasta - San Francisco, Anchorage

 

Sprzedaż aromatyzowanych e-liquidów jest ograniczona do następujących lokalizacji i może obejmować inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany - Nowy Jork, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island

Miasta - Chicago, Waszyngton

 

Należy pamiętać, że podana lista ograniczeń nie jest wyczerpująca. Ograniczenia mogą się różnić w zależności od stanu i mogą obejmować różne kategorie produktów w ramach każdej jurysdykcji na terenie całego kraju. Ponadto wykorzystanie kuponów może być ograniczone ze względu na ograniczenia obowiązujące w danej jurysdykcji.

 

Zamówienia międzynarodowe

 

Jeśli Twojego kraju/stanu nie ma na liście podczas procesu realizacji transakcji, w tej chwili nie możemy przyjąć płatności z Twojego kraju ani dokonać wysyłki do Twojego kraju.

 

  1. Wszystkie sprzedane produkty są wymienione nie zostaną automatycznie przeliczone na walutę lokalną. vapetechpoland nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty za konwersję związane z zamówieniami międzynarodowymi.
  2. Wszelkie cła, podatki, podatek VAT i wszelkie opłaty związane z usługami wysyłkowymi nie są pokrywane, a za te płatności odpowiedzialni są klienci. Dodatkowo vapetechpoland nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zatrzymane lub zatrzymane przez władze, ani za opłaty wymagane w przypadku opłat międzynarodowych.

 

W przypadku jakichkolwiek powodów, dla których paczka poniosła dodatkowe koszty wysyłki, np. odrzucenia przez organy celne, dostarczenia na błędny adres lub odesłania do nadawcy od klienta, dodatkowy koszt podlega odliczeniu od pierwotnej płatności.

 

Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z lokalnymi władzami w celu uzyskania dalszych zasad i przepisów dotyczących papierosów elektronicznych i produktów do waporyzacji.

 

Zagubione i niedostarczone paczki

 

Zagubione lub niedostarczone przesyłki nie podlegają odpowiedzialności vapetechpoland , a wszelkie problemy wynikające z nieotrzymania przesyłek muszą zostać rozwiązane przez klienta, korzystając z usług zewnętrznego przewoźnika. vapetechpoland dokłada wszelkich starań, aby utrzymać i rozwiązać takie problemy, a wszelkie błędne problemy z wysyłką należy zgłosić w ciągu 48 godzin od ostatniej aktualizacji śledzenia.

 

vapetechpoland nie będzie odpowiadać za paczki oznaczone jako Dostarczone, gdy są wysyłane do zewnętrznych przewoźników. Wszelkie problemy powstałe w związku z przesyłkami oznaczonymi jako dostarczone muszą zostać rozwiązane przez klienta wraz z zewnętrzną firmą spedycyjną.

 

Należy pamiętać, że błędne i niekompletne dane adresowe wprowadzone przez użytkownika spowodują opóźnienia, zwroty i inne problemy, które będą miały wpływ na pomyślną wysyłkę zamówienia. vapetechpoland nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty związane z błędnym i niepoprawnym podaniem adresu przez użytkownika.

 

W jaki sposób dostarczane są części zamienne?

 

Wszystkie przesyłki zastępcze i przesyłki gwarancyjne są wysyłane przy użyciu przesyłki standardowej.

 

 

 

 

Vape Pen Lemoniada Lodowa Jagodowa - Karnawał - Sok Roll Upz - 100ml 3mg 47.93zł Vape Pen Lemoniada Lodowa Jagodowa - Karnawał - Sok Roll Upz - 100ml 3mg Vape Pen Lemonmint - Mints Vape Co - 120ml 6mg Vape Pen Lemonmint - Mints Vape Co - 120ml 6mg 55.92zł
Paypal Visa Payments
Copyright © 2024 Vapetechpoland.

OSTRZEŻENIE: Produkty sprzedawane na vapetechpoland.net mogą zawierać nikotynę, substancję chemiczną silnie uzależniającą. Produkty oferowane na stronie nie są przeznaczone do użytku przez osoby niepełnoletnie poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby z chorobami układu krążenia, osoby z zaburzeniami napadowymi lub osoby, które ze względów medycznych powinny unikać używania wyrobów tytoniowych lub nikotynowych. Zawsze trzymaj papierosy elektroniczne poza zasięgiem dzieci.

Wysyłka i doręczenie

 

Nowy proces wysyłki i powiadomienia o śledzeniu

 

Jesteśmy dumni, że możemy szybko zrealizować Twoje zamówienie, a większość zamówień opuszcza naszą placówkę w czasie krótszym niż 24 godziny. W okresach dużego zapotrzebowania przetwarzanie może zająć do 72 godzin. Korzystamy z niezawodnej sieci wysyłkowej dla e-maili vape, aby zapewnić szybką dostawę Twoich paczek.

 

Przy kasie zostanie wyświetlona metoda wysyłki i szacowany czas dostawy, który może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji i lokalnego usługodawcy. E-mail śledzący zostanie automatycznie wysłany do Ciebie po zakończeniu przetwarzania zamówienia w naszym zakładzie.

 

* Należy pamiętać, że wszystkie czasy przewozu są szacunkowe i nie obejmują weekendów ani świąt.

 

Jeśli znajdujesz się w środkowo-zachodniej lub wschodniej części Stanów Zjednoczonych, Twoje zamówienie może zostać poddane dwuetapowemu procesowi wysyłki.

 

Aby zoptymalizować oszczędności i zaoszczędzić na kosztach wysyłki, rozważ zakup zamówienia hurtowego.

 

PUDOpoint – opcja odbioru w lokalnej firmie

 

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z PUDOpoint, aby zaoferować wygodny i bezpieczny punkt odbioru w lokalnej firmie w Twojej okolicy!

 

Nasz zespół wyśle Twoją paczkę do lokalizacji PUDO wybranej przy kasie na podstawie wyszukiwania kodu pocztowego. Gdy zamówienie zostanie dostarczone do lokalizacji firmy, otrzymasz powiadomienie e-mailem o gotowości zamówienia do odbioru, zawierające adres, numer zamówienia i godziny otwarcia firmy.

 

Możesz odebrać paczki w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, nie martwiąc się o przesyłki pozostawione pod Twoimi drzwiami podczas Twojej nieobecności!

 

Nowy zakres usług

 

Możesz zauważyć, że nie jesteśmy w stanie wysyłać przesyłek do niektórych naszych klientów, głównie ze względu na ograniczenia logistyczne lub brak usług przewoźnika regionalnego na niektórych obszarach kontynentalnych Stanów Zjednoczonych. Jednakże nasza sieć wysyłkowa składająca się z ponad 20 lokalnych przewoźników regionalnych rozwija się co tydzień, więc zarejestruj się, aby otrzymać powiadomienie, gdy będziemy mogli ponownie wysłać do Ciebie przesyłki!

 

Jeśli nie będziemy w stanie wysłać przesyłki do Twojego miejsca docelowego, przy kasie zostanie wyświetlone powiadomienie. Koniecznie sprawdź nasz moduł sprawdzania kodów pocztowych i zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia. Ponadto skontaktuj się z nami później, ponieważ co tydzień dodajemy zakres usług.

 

Wymagana usługa podpisu osoby dorosłej

 

Zgodnie z jurysdykcją i prawem federalnym wszystkie zamówienia pocztowe dotyczące e-papierosów będą wymagały potwierdzenia podpisu osoby dorosłej (21+) przy dostawie w przypadku paczek zawierających produkty związane z e-papierosami. Aby otrzymać tę paczkę, odbiorca ma obowiązek okazać pracownikowi dostawy odpowiedni dokument tożsamości ze zdjęciem w celu potwierdzenia wieku.

 

Usługa podpisu osoby dorosłej wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 7 USD, a stawki zostaną odzwierciedlone w procesie realizacji transakcji. Jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, jesteśmy w stanie wysłać Twój sprzęt do waporyzacji na adres firmy. Nie możemy wysyłać do skrytek pocztowych.

 

Terminy wysyłki i obsługi

 

Przetworzenie wszystkich zamówień może zająć od 24 do 72 godzin roboczych, zanim zostaną wysłane. Po upływie okresu przetwarzania do klienta zostanie automatycznie wysłana wiadomość e-mail ze śledzeniem w celu potwierdzenia, że paczka jest na ostatnim etapie realizacji. Sposób wysyłki i szacowany czas dostawy zostaną podane przy kasie, w zależności od Twojej lokalizacji.

 

Przesyłki międzynarodowe — brak dostępnych szacunków, śledzenie pokaże ruch z naszej placówki, a następnie po dotarciu do Twojego kraju (jeśli nie otrzymałeś żadnych aktualizacji, skontaktuj się z lokalną agencją celną).

 

Uwaga: w pracowitym okresie świątecznym lub wzmożonej sprzedaży przetwarzanie może zająć do 5 dni roboczych. Nasz zespół codziennie ciężko pracuje, aby zapewnić klientom otrzymanie przesyłek tak szybko, jak to możliwe, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją cierpliwość.

 

Zamówienia realizujemy od 8:00 PST do 16:00 PST od poniedziałku do piątku. Przewoźnicy nie realizują zamówień w weekendy i Wakacje.

 

Zwrot do nadawcy

 

Wszelkie usługi związane z ponowną wysyłką zależą wyłącznie od uznania vapetechpoland .

 

Jeśli paczka zostanie do nas zwrócona z powodu niedoręczalnego adresu, np. nieprawidłowego lub niekompletnego adresu, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pieniędzy ani wysłania towaru zastępczego na nasz koszt. Jeśli towary zostaną zwrócone do nas z powrotem do naszej placówki, zaoferowany zostanie zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty pocztowe.

 

Jeśli paczka zostanie zwrócona do nadawcy, ponieważ przewoźnik nie mógł zebrać podpisu osoby dorosłej i dowodu tożsamości, vapetechpoland zastrzega sobie prawo do potrącenia opłaty za uzupełnienie zapasów w wysokości 15 USD ze zwrotu zamówienia. Ponadto vapetechpoland zastrzega sobie prawo do ponownej wysyłki zamówienia zastępczego dopiero po zwróceniu nam i przetworzeniu oryginalnego opakowania i nie jesteśmy zobowiązani do ponownego wysłania go na nasz koszt.

 

Przepisy stanowe

 

Zamówienia zawierające produkty zabronione zostaną usunięte i anulowane z zamówienia, pod warunkiem anulowania całego zamówienia i zwrotu pieniędzy, a pozostała część paczki zostanie przetworzona normalnie.

 

Cała sprzedaż Vape została ograniczona do następujących lokalizacji i może rozszerzyć się na inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany – Arkansas, Maine, Oregon, Utah i Vermont

Miasta - San Francisco, Anchorage

 

Sprzedaż aromatyzowanych e-liquidów jest ograniczona do następujących lokalizacji i może obejmować inne obszary niewymienione tutaj:

 

Stany - Nowy Jork, New Jersey, Massachusetts, Rhode Island

Miasta - Chicago, Waszyngton

 

Należy pamiętać, że podana lista ograniczeń nie jest wyczerpująca. Ograniczenia mogą się różnić w zależności od stanu i mogą obejmować różne kategorie produktów w ramach każdej jurysdykcji na terenie całego kraju. Ponadto wykorzystanie kuponów może być ograniczone ze względu na ograniczenia obowiązujące w danej jurysdykcji.

 

Zamówienia międzynarodowe

 

Jeśli Twojego kraju/stanu nie ma na liście podczas procesu realizacji transakcji, w tej chwili nie możemy przyjąć płatności z Twojego kraju ani dokonać wysyłki do Twojego kraju.

 

  1. Wszystkie sprzedane produkty są wymienione nie zostaną automatycznie przeliczone na walutę lokalną. vapetechpoland nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty za konwersję związane z zamówieniami międzynarodowymi.
  2. Wszelkie cła, podatki, podatek VAT i wszelkie opłaty związane z usługami wysyłkowymi nie są pokrywane, a za te płatności odpowiedzialni są klienci. Dodatkowo vapetechpoland nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki zatrzymane lub zatrzymane przez władze, ani za opłaty wymagane w przypadku opłat międzynarodowych.

 

W przypadku jakichkolwiek powodów, dla których paczka poniosła dodatkowe koszty wysyłki, np. odrzucenia przez organy celne, dostarczenia na błędny adres lub odesłania do nadawcy od klienta, dodatkowy koszt podlega odliczeniu od pierwotnej płatności.

 

Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z lokalnymi władzami w celu uzyskania dalszych zasad i przepisów dotyczących papierosów elektronicznych i produktów do waporyzacji.

 

Zagubione i niedostarczone paczki

 

Zagubione lub niedostarczone przesyłki nie podlegają odpowiedzialności vapetechpoland , a wszelkie problemy wynikające z nieotrzymania przesyłek muszą zostać rozwiązane przez klienta, korzystając z usług zewnętrznego przewoźnika. vapetechpoland dokłada wszelkich starań, aby utrzymać i rozwiązać takie problemy, a wszelkie błędne problemy z wysyłką należy zgłosić w ciągu 48 godzin od ostatniej aktualizacji śledzenia.

 

vapetechpoland nie będzie odpowiadać za paczki oznaczone jako Dostarczone, gdy są wysyłane do zewnętrznych przewoźników. Wszelkie problemy powstałe w związku z przesyłkami oznaczonymi jako dostarczone muszą zostać rozwiązane przez klienta wraz z zewnętrzną firmą spedycyjną.

 

Należy pamiętać, że błędne i niekompletne dane adresowe wprowadzone przez użytkownika spowodują opóźnienia, zwroty i inne problemy, które będą miały wpływ na pomyślną wysyłkę zamówienia. vapetechpoland nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek koszty związane z błędnym i niepoprawnym podaniem adresu przez użytkownika.

 

W jaki sposób dostarczane są części zamienne?

 

Wszystkie przesyłki zastępcze i przesyłki gwarancyjne są wysyłane przy użyciu przesyłki standardowej.

 

 

 

 

Product Inquiry Popup